Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2| im. Artura Gadzińskiego

Plac 1-go Maja 147-330 Zdzieszowice tel. 77 4844376 sekretariat@psp2zdzieszowice.pl

Nagroda specjalna dla Koła Teatralnego „Jaś” - warsztaty multimedialne

Przez trzy dni (29-31 stycznia) w naszej szkole będą odbywały się warsztaty multimedialne organizowane przez ekipę Telewizji Polskiej S.A. z Warszawy. Jest to nagroda zdobyta w Internetowym Przeglądzie Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr, za sztukę pt. „ Iluzjom wolności mówimy: Stop!”

Celem warsztatów jest poznanie nowatorskich technik wypowiedzi artystycznej oraz twórcze wykorzystanie filmu w kreacji teatralnej. Młodzi aktorzy zgłębią tajniki i trudy pracy na planie filmowym, oraz stworzą własną produkcję filmową.

Młodym artystom i ekipie prowadzącej życzymy owocnej pracy, która będzie inspiracją do dalszych realizacji artystycznych. A na efekty nie przyjdzie nam długo czekać...

Autor: I. Broszczak